Get Adobe Flash player

Archive for the ‘MRPII / ERP / ERPII’ Category

Rok 2011 zaczynamy mocnym akcentem. Zapraszamy do przeczytania obszernego raportu dotyczącego porównania tytanów ERP. SAP i Oracle. Kawa na ławę – pojedynek na funkcjonalności, czasy trwania wdrożenia, przekroczone budżety, satysfakcję klientów. Raport jest bezpłatny. Nie zwlekaj kliknij tutaj.

Nakładem Eurologistics ukazał się mój artykuł na temat 10 sukcesów i 10 porażek podczas wdrażania ERP na produkcji. Zapraszamy Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Supply Chain Magazine “Eurologistics” sierpiń -wrzesień numeru 4/2010, strona 34-36. http://www.eurologistics.pl.

Jak wypada krajowy* system IMPULS BPSC na tle rozwiązań światowego giganta niemieckiej firmy SAP. SAP obecny na wszystkich kontynentach, IMPULS w Polsce. Na rzecz SAP pracuje kilkadziesiąt tysięcy ludzi, w BPSC kilkaset. SAP notowany jest na Wall Street, ma około 103.000 klientów w 120 krajach. Pieniądze na rozwój (R&D) przekraczają wielokrotnie przychód BPSC. Czy szczere chęci są w stanie konkurować z firmą która niczym walec drogowy rozgniata firmy konkurencyjne na całym świecie. Kliknij tutaj.
Firma QAD do nie dawna znana z flagowego produktu o nazwie MFG/PRO, obecnie po zmianie nazwy promuje swoje produkty pod nazwą QAD Enterprise Applications 2008/2009 i 2010.  QAD dostarcza od ponad 20 lat na naszym rynku rozwiązania ERP z za wielkiej wody dostępne w 90 krajach przez ponad 5500 klientów. IFS szwedzka spółka działająca w 50 krajach mająca 2000 klientów na świecie. Jedyny z liczących się w naszym kraju dostawców ERP ze Szwecji która nie została przejęta przez firmy z USA (Intentia Movex -> Lawson, Scala -> Epicor).

Jak obie te firmy wypadają na tle przydatności rozwiązań oferowanych na naszym rynku. Kliknij tutaj.

Porównanie dwóch gigantów Microsoft i Oracle, rozwiązań Billa Gates’a i Larry’ego Ellisona. Microsoft ze swoim największym flagowym okrętem Dynamics AX (dawna nazwa AXAPTA) oraz Oracle z E-Business Suite. Oracle to rozwiązania z USA. Microsoft to przejęte rozwiązania od duńskiej firmy NavisionDamgaard.

Kliknij tutaj

„Szkolenia dla tych wszystkich którzy muszą podejmować decyzję w sprawie zakupu systemów informatycznych, nie mają czasu i siły słuchać informatyków”

Jeżeli przymierzasz się do wdrożenia zintegrowanego systemu informatycznego to zapewne zaciekawi Cię oferta szkoleniowa Business Global Consulting Polska Sp. z o.o. 

Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od szczegółów

Read the rest of this entry »

„ERP Akademia” newsletter

Pierwszy profesjonalny newsletter o systemach informatycznych klasy:
- MRPII / ERP / ERPII
- WMS
- CRM / PRM / SRM
ERP Akademia to unikalna, praktyczna wiedza o:
- ToC (zarządzaniu ograniczeniami)
- Lean Manufacturing
- rachunku kosztów działań (ABC / TDABC)
- optymalizacji procesów biznesowych
Wstąp do elitarnego klubu pasjonatów systemów informatycznych, praktyków zarządzania projektami, miłośników optymalizacji procesów i tych wszystkich którzy żyją innowacjami.

Kliknij tutaj, aby zaprenumerować ERP Akademię

„Audyt wdrożenia oprogramowania klasy ERPII / WMS / CRM”
Koszt audytu - do negocjacji

audyt wdrożenia

Tylko nieliczne wdrożenia kończą się w zaplanowanym terminie, budżecie i zakresie. Często operacje są czasochłonne, realizowane procesy nieoptymalne, trzeba zatrudniać dodatkowych ludzi. Dlatego czasami wdrożenie trzeba zweryfikować, poddać ponownej analizie aby porażkę zamienić w sukces.

 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Soclal Network
ERP World twitter ERP World ERP World goldenline youtube wprdpress ERP World ERP World ERP World
Oferta szkoleń zamkniętych
1. Porównanie ERP'ów - HIT
2. Biznesowe i prawne aspekty umów o wdrożenie ERP
3. Mapowanie Strumienia Wartości
4. Wprowadzenie do lean manufacturing & green lean - nowość
5. Wprowadzenie do Teorii Ograniczeń

Więcej informacji
Newsletter “ERP Akademia’
Zaprenumeruj
darmowy newsletter
Tylko tak otrzymasz wiele darmowych
materialow szkoleniowych
i edukacyjnych w formie e-book'ow oraz plików audio lub video.
Imię: *
Email: *
Nie ma otwartych aukcji
Sorry, sprzedalismy wszystko!
Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
pagepeel by webpicasso.de