Get Adobe Flash player

Archive for wrzesień, 2010

Nakładem Eurologistics ukazał się mój artykuł na temat 10 sukcesów i 10 porażek podczas wdrażania ERP na produkcji. Zapraszamy Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Supply Chain Magazine “Eurologistics” sierpiń -wrzesień numeru 4/2010, strona 34-36. http://www.eurologistics.pl.

Jak wypada krajowy* system IMPULS BPSC na tle rozwiązań światowego giganta niemieckiej firmy SAP. SAP obecny na wszystkich kontynentach, IMPULS w Polsce. Na rzecz SAP pracuje kilkadziesiąt tysięcy ludzi, w BPSC kilkaset. SAP notowany jest na Wall Street, ma około 103.000 klientów w 120 krajach. Pieniądze na rozwój (R&D) przekraczają wielokrotnie przychód BPSC. Czy szczere chęci są w stanie konkurować z firmą która niczym walec drogowy rozgniata firmy konkurencyjne na całym świecie. Kliknij tutaj.
Firma QAD do nie dawna znana z flagowego produktu o nazwie MFG/PRO, obecnie po zmianie nazwy promuje swoje produkty pod nazwą QAD Enterprise Applications 2008/2009 i 2010.  QAD dostarcza od ponad 20 lat na naszym rynku rozwiązania ERP z za wielkiej wody dostępne w 90 krajach przez ponad 5500 klientów. IFS szwedzka spółka działająca w 50 krajach mająca 2000 klientów na świecie. Jedyny z liczących się w naszym kraju dostawców ERP ze Szwecji która nie została przejęta przez firmy z USA (Intentia Movex -> Lawson, Scala -> Epicor).

Jak obie te firmy wypadają na tle przydatności rozwiązań oferowanych na naszym rynku. Kliknij tutaj.

Porównanie dwóch gigantów Microsoft i Oracle, rozwiązań Billa Gates’a i Larry’ego Ellisona. Microsoft ze swoim największym flagowym okrętem Dynamics AX (dawna nazwa AXAPTA) oraz Oracle z E-Business Suite. Oracle to rozwiązania z USA. Microsoft to przejęte rozwiązania od duńskiej firmy NavisionDamgaard.

Kliknij tutaj

Soclal Network
ERP World twitter ERP World ERP World goldenline youtube wprdpress ERP World ERP World ERP World
Oferta szkoleń zamkniętych
1. Porównanie ERP'ów - HIT
2. Biznesowe i prawne aspekty umów o wdrożenie ERP
3. Mapowanie Strumienia Wartości
4. Wprowadzenie do lean manufacturing & green lean - nowość
5. Wprowadzenie do Teorii Ograniczeń

Więcej informacji
Newsletter “ERP Akademia’
Zaprenumeruj
darmowy newsletter
Tylko tak otrzymasz wiele darmowych
materialow szkoleniowych
i edukacyjnych w formie e-book'ow oraz plików audio lub video.
Imię: *
Email: *
Nie ma otwartych aukcji
Sorry, sprzedalismy wszystko!
Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
pagepeel by webpicasso.de